Kahta Objektif Haber

Öğrencilerden Hastalara Moral Ziyareti

Öğrencilerden Hastalara Moral Ziyareti
631
20 Aralık 2019 - 10:45

Kahta Borsa İstanbul Fen Lisesi öğrencileri Kahta Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Kahta Borsa İstanbul Fen Lisesi öğrencileri, Kahta Devlet Hastanesinde tedavi gören yetişkin ve çocuk hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak, çiçek ve oyuncak hediye etti. Öğrencileri gören hastalar hem moral buldu, hem de duygulandı. Hastalarla yakından ilgilenen öğrenciler bir an önce sağlıklarına kavuşmaları için acil şifalar diledi.

Öğrencilere farkındalık kazandırmak adına bu tür etkinliklerin önemli olduğunu belirten Spor Kulübü Başkanı Beden Eğitimi Öğretmeni Kenan Doğan, öğrencilerle birlikte tedavi gören hastalarla sohbet etme imkânı bulduklarını söyledi.

Doğan, “Okul olarak, hastalarımızın moralini yüksek tutmak ve onların yalnız olmadığını göstermek amacıyla öğrenci arkadaşlarımız ve öğretmenlerimizle böylesi anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdik. Bizleri misafir eden Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Abdulkadir Dost ve Başhekim Yardımcısı Sayın Betül Sertel’e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.” dedi.

Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost ise okul idaresine ve öğrencilerine bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Öğrencilerimizin bu düşünceli davranışları hasta ve hasta yakınlarımızı çok memnun etti. Çok duygulandılar.” dedi.

Daha sonra öğretmen ve öğrencileri makamında ağırlayan Başhekim Yardımcısı Dr. Betül Sertel,  hastane ve verilen sağlık hizmetleri hakkında bilgiler vererek, sohbet etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023