Kahta Objektif Haber

Sağlık Çalışanlarına Doğum Günü Sürprizi

Sağlık Çalışanlarına Doğum Günü Sürprizi
867
03 Ocak 2017 - 9:19

Kahta Devlet Hastanesi’nde çalışanların moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla toplu doğum günü etkinliği düzenlendi.

1 Ocak doğumlu 45 personel için düzenlenen doğum günü etkinliğine, Hastane Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, Başhekim Yardımcıları Dt. Ferit Ünal ve Dr. İshak Karakurt, Hastane Müdürü İlhan Aslan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Celalettin İnal, Müdür Yardımcısı Özlem Halvacı Müdür Yardımcısı Kadir Kurt ile Hastane Çalışanları katıldı.

Hastane Yöneticisi/Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost yaptığı konuşmasında, “Kıymetli çalışma arkadaşlarım,  bugün böyle bir etkinlikte bir araya geldiğimiz ve muhabbet etme fırsatı yakalayabildiğimiz için çok mutluyum. Göreve geldiğim günden bu yana birlikte çalışmaktayız. Hastane de çok çalışıyor ve tabi buna bağlı olarak çok yoruluyoruz. Belki de ailelerimizden, çocuklarımızdan çok birbirimizi görüyoruz. Şahsım olarak tüm çalışma arkadaşlarımdan çok memnunum. Sizinle olmaktan çok mutluyum, iyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız.” ifadelerini kullandı.

Sağlık çalışanları adına açıklamada bulunan Ayniyat Saymanı İbrahim Şahin Bağcı, “Bugün burada bulunan bütün çalışma arkadaşlarım adına organize edilen bu anlamlı buluşma ve etkinlik nedeniyle Sayın Başhekimimiz Op. Dr. Abdulkadir Dost’a, Başhekim Yardımcılarımıza, Müdürlerimiz ve Müdür Yardımcılarımıza ve katkıda bulunan diğer tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Çalışma yaşantım boyunca böyle bir etkinlik görmediğimi özellikle belirtmek isterim. Bizlere dayanışma ve muhabbet etme fırsatı verdiğiniz için müteşekkiriz. 1 ocak tarihinde doğan bütün arkadaşlarımın doğum gününü kutlar, saygılar sunarım.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023