Kahta Objektif Haber

Soğuk Hava Artık Spor Yapmaya Engel Değil

Soğuk Hava Artık Spor Yapmaya Engel Değil
617
30 Ocak 2019 - 22:00

Kahta’da spor aracılığı ile çocuk aile ilişkisinin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi amacıyla ‘Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora’ projesi başlatıldı.

Kahta Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından okul çağındaki çocuk ve gençlerin sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırılmasında ebeveynlerin rolünün öneminden hareketle, spor aracılığı ile çocuk aile ilişkisinin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi amacıyla ‘Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora’ projesi başlatıldı. Büyük bir ilgi gören proje kapsamında öğrenciler aileleriyle bir araya gelerek, farkı spor branşlarında etkinlikler düzenlendi.

Cumhurbaşkanlığı 100 günlük eylem planında olan ve 81 ilde uygulamaya konulan proje ile ilgili açıklamada bulunan Kahta Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek, “Böyle projelerin en güzel taraflarından bir tanesi de aile bireyleri arasındaki ilişkileri güçlendirmesi. Ailelerimiz çocukları ile birlikte spor salonlarımıza geliyor, burada farklı spor branşlarında etkinlikler düzenliyor ve saatlerce birlikte vakit geçiriyorlar. Spor sayesinde ilişkileri ve bağları daha güçlü aileler oluşuyor. Projemiz her gün farklı bir spor branşında spor salonlarımızda devam edecektir. Tüm halkımızı spor salonlarımıza bekliyoruz.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023