Kahta Objektif Haber

Taşeron işçilerden Erdoğan’a Teşekkür!

Taşeron işçilerden Erdoğan’a Teşekkür!
1.844
08 Ocak 2018 - 13:05

Kahta’da, kadroya geçme şartlarını karşılayan taşeron işçiler başvurularını yaptı. Taşeron işçiler, “Allah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan razı olsun. Hayallerimizi gerçekleştirdi.” dedi.

Kâhta Devlet Hastanesi’nde çalışan taşeron işçiler, ‘Sürekli İşçi’ kadrosuna geçişlerinden dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etmek amacıyla basın açıklaması yaptı. Kahta Devlet Hastanesi önünde yapılan açıklamaya AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve Kadın Kolları Başkanı Ebru Güler de katıldı.

Hizmet Alım Birim Sorumlusu Abdullah Akkaş tarafından okunan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Taşeron sistemine son verilmesiyle, kamuda etkin ve kaliteli hizmetin önünün açılmasıyla birlikte Çalışan memnuniyetini artırmıştır. Yüz binlerce emekçinin ve milyonlarca aile bireyinin yüreğine su serpmiştir. Başbakanlığı döneminde çıkardığı yasayla taşeron çalışanlarının örgütlenme ve toplu sözleşme haklarını sağlayan, bugün de yüz binlerce işçiye kadro müjdesinin mimarı büyük Türkiye’nin onurlu imanlı dik duruşlu yiğit lideri mazlumların umudu ümmetin savunucusu Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Adıyaman’ımızın Gururu TBMM Başkanvekilimiz Ahmet Aydın Bey’e ve Kâhta AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Bedir Yeni Beye Kahta Devlet Hastanesi Çalışanları Olarak sonsuz saygı ve şükranlarımızı sunuyor teşekkür ediyoruz.”

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ise, “Taşeron sisteminin ortadan kalkması ile kamu da çalışan emekçilerimiz çok memnun olmuşlardır. Binlerce insanımızı mutlu eden bu çalışmadan dolayı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, emeği geçen herkese şükranlarımızı sunarız.” dedi.

Basın açıklaması sonrası mikrofonu eline alan bazı taşeron işçiler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgi gösterisinde bulundu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Bu alana REKLAM verebilirsiniz
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Kahta Objektif, kendine duyulan güveni korumak için çalışır. Copyright [ 2016 - 2020 ] All Rights Reserved