Kahta Objektif Haber

Toprak, ‘Darbelere Asla Boyun Eğmeyiz’

Toprak, ‘Darbelere Asla Boyun Eğmeyiz’
500
22 Aralık 2018 - 20:18

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Halk TV’de yayımlanan ve Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası programına konuk olan sözde, oyuncu ve tiyatrocu Müjdat Gezen’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında kullandığı skandal ifadelere tepki gösterdi.

İhanet şebekelerinin Türkiye’ye karşı ekonomik ve siyasi baskıları bu tür vatan hainleri üzerinden devam ettirdiğini ifade eden Toprak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“CHP’ya ait Halk Tv adı verilen televizyon kanalında AK Parti ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerinden prim yapmaya çalışan sözde gazeteci Uğur Dündar ve sözde sanatçılar Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, 24 Haziran seçimlerine katılım oranı dünyanın birçok yerinde görülmemiş bir seviye olan yüzde 88’lere çıktığı halde Türkiye’de demokrasi olmadığını iddia etti ve programda ümmetin umudu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı açıkça tehdit etme cüretini gösterdiler. Bu ülkeye nizam vermeye çalışan  ayyaş din düşmanı bu şahıslar hadlerini aşmış AK Partimize Cumhurbaşkanımıza, halkımıza dil uzaratak tehdit etmişlerdir. Bu sözde sanatçılar yaklaşmakta olan 31 Mart yerel seçiminin aslında bir “genel seçim” olduğunu söyleyerek CHP’nin İP ve HDP ile kurduğu ittifak için oy istedi. İhanet şebekelerinin geçmişte olduğu gibi bugün de içeride ve dışarıda Türkiye‘ye karşı ekonomik ve siyasi baskıları bu tür vatan hainleri üzerinden devam etmektedir. Hain FETÖ militanlarına ve diğer terör örgütlerine, bunların iç ve dış işbirlikçilerine, yandaş ve yatakçılarına, vatanımızın bağımsızlığına kastetmek isteyenlere karşı bir kez daha diyoruz ki; ülke ve millet olarak gücümüzün sınanmaya kalkışılamayacağını, sınamaya kalkışanların 15 Temmuz’da olduğu gibi misliyle karşılık bulacaklarını ve hüsrana uğrayacaklarının bilinmesi gerektiğini tüm dünyaya haykırıyoruz.”

– ‘Darbelere Asla Boyun Eğmeyiz’

“Eğer buna yeltenecek varsa biz burada 15 Temmuz’daki gibi gereğini yapmak üzere bekliyoruz. Cumhurbaşkanımıza hadsizce dil uzatan bu çapulculara milletimiz dün de geçit vermedi bugün de geçit vermeyecektir. Biz  medar-ı iftiharımız Ümmetin umudu  Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a demokrasimize ve hukukumuza, milletimizin iradesine sahip çıkacağız. Vatana ihanet eden ve darbe çığırtkanlığı yaparak bu ülkenin Cumhurbaşkanına  tehdit savuranlar bu yaptıklarının hesabını, milletin önünde verecektir. Her programlarında Müslümanlarla dalga geçen kin ve nefret kusan bu aşağılık şaklabanlar bilsinler ki ; bu ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanı için canımızı vermeye hazırız. Aşağılık tehditler ile darbe seviciliği yapan ve ümmetin umudu Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a tehditler savuran bu kanalı ve o kanalın soytarılarını  lanetliyoruz ve şiddetle kınıyoruz. Darbelere boyun eğmeyeceğizi bir kez daha tekrarlıyoruz. Bu aşağılık sözde sanatçıların darbe çağrısı, paralel çetelerin son çırpınışıdır. Milletçe hep dik durduk ve darbe teşebbüsünü dik duruşumuzla Allahın lütfü ile 15 Temmuzda püskürttük.”

– ‘Milletimizi Bölemeyecekler’

“Cumhurbaşkanımız önderliğinde dünyanın tüm mazlumlarına umut, tüm mahrumlarına şefkat eli, tüm ezilmişlerine dert ortağı ve çare olmaya niyetli ve kararlı olan bu aziz milleti yok etmek ve bu vatanı bölüp parçalamak isteyen dâhili ve harici düşmanlara ve hainlere karşı, bütün kararlılığımızla ilan etmek istiyoruz ki, ne yaparsanız yapın asla başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye asla diz çöktüremeyeceksiniz, bu halka asla boyunduruk vuramayacaksınız. Vatanımıza, milletimize, devletimize, dinimize kast eden hain terör örgütü ve işbirlikçilerini UNUTMADIĞIMIZI, UNUTMAYACAĞIMIZI ve UNUTTURMAYACAĞIMIZI Tüm dünyaya haykırıyoruz.”

– ‘Savcılarımız Gerekeni Yapmalıdır’

“Sanatçı kisvesi altında Halk TV’de yayınlanan programda iç savaş ve darbe çağrısı yapan  birkaç şaklabana karşı, ülkemizin  güzide savcıları gereğini yapmalıdır. Bu hain, şakşakçı halka kin ve nefret  besleyen , Cumhurbaşkanımıza dil uzatan bu  darbeciler ile ilgili yasal süreci başlatmaları için vatansever savcılarımızı  göreve çağırıyoruz.”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023