Kahta Objektif Haber

Toprak, ‘Memleket İşi, Gönül İşi’ Dedi

Toprak, ‘Memleket İşi, Gönül İşi’ Dedi
764
11 Şubat 2019 - 19:37

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, meclis çalışmalarından fırsat bulur bulmaz soluğu Adıyaman’da aldı.

3 gün Adıyaman da kalan Milletvekili Toprak, bu kısa züre zarfında Kahta, Samsat,Gölbaşı, Gerger, Sincik, Tut ve Besni ilçerinin yanı sıra, bazı köylere giderek vatandaşlar ile biraraya geldi.

İlk durağı Kahta olan Milletvekili Toprak vatandaşlar tarafından şehrin girişinde karşılandı. AK Parti Kahta ilçe teşkilatında İlçe Başkanı Bedir Yeni ve Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel ile biraraya gelen Toprak, vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilendi.

Daha sonra Esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Toprak onlarla sohbet edip 31  mart yerel seçimlerinde AK Partiye destek istedi. Milletvekili Toprak’ın bir sonra ki durağı deprem mağduru Samsat ilçesi oldu. Burada Toprak’a,  AK Parti 25 ve 26. Dönem Milletvekilli, tecrübeli isim Metin Külünk eşlik etti. Belediye binasında vatandaşlarla biraraya gelen TOPRAK ilçe ile ilgili gerekli notları alarAK Samsat halkının mağduriyetlerinin giderilmesi noktasında gerekli olan rapor ve bilgileri bakanlığa ileteceğini söyledi.

Milletvekili Toprak’ın ziyaretleri Gölbaşı ilçesi ile devam etti. Gölbaşı’da Belediye başkanı Yusuf Özdemir ve İlçe başkanı Hakan Toydaş’ı ziyaret eden Toprak, daha sonra esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek onlarla sohbet edip herhangi bi sorunlarının olup olmadıklarını sordu. Esnaf ve vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Toprak’a 31 Mart yerel seçimlerinde AK partiye tam destek mesajı geldi.

Gölbaşı’nın ardından Tut ilçesinin yolunu tutan Milletvekili Toprak, coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Burada vatandaşlara hitap eden Toprak, AK parti hükümetinin hizmet ve icraatlarını hatırlatarak. Belediye Başkan Adayı Ercan Öncebe’nin seçim zaferinin ardından Tut’un AK belediyecilikle hizmetlerin en güzeline kavuşacağını söyledi.

Daha sonra Besni’de temaslarını sürdüren Milletvekili Toprak, Besni  Belediye Başkan Adayı Eyüp Mehmet Emre ve İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem ile birlikte esnafları ziyaret etti. Büyük ilgi ile karşılanan Toprak, Akşam saatlerinde düzenlenen Besni’nin geleceği için hep birlikte adlı programa katıldı. Binlerce AK Parti sevdalısının katıldığı gecede kürsüye çıkan Toprak, sıcak ve samimi mesajlar vererek 31 Mart’ı işaret etti. Seçimden zaferle ayrılacaklarını söyledi. Toprak, Belediye Başkan Adayı belirlendikten sonra başka partilerden aday olanlara kapıyı kapattıklarını söyleyerek AK Parti’nin her türlü nimetlerinden gücünden yararlanacaklar aday olmadıkları için başka partiye geçip adayımızın kazanmaması için elllerinden geleni yapanlar şunu çok iyi bilsinlerki, bu kapı onlara sonsuza dek kapalıdır ve tekrar bu çatı altına giremecekler diyip bazı aday adaylarına sert mesajlar gönderdi. Toprak’ın bu çıkışı salondaki binlerce kişi tarafından ayakta alkışlandı.

Milletvekili Toprak, ziyaretinin son gününde Gerger ve Sincik ilçelerini ziyaret etti. Gerger’de vatandaşların sorunlarını dinleyen Toprak, gerekli notları alarak sorunların çözümü noktasında elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti. Belediye başkan adayı Erkan Aksoy ile birlikte esnafları ziyaret eden Toprak, 31 Mart seçimleri için destek istedi. Birçok esnafta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoraf  ve afişlerini gören Toprak, bu durum karşısında oldukça gururlandı. Daha sonra şampiyon ilçe Sincik’e geçen Toprak, ilçe meydanında Belediye Başkan Adayı Mehmet Korkut, İlçe başkanı Fikret Öksüz ve  vatandaşlar tarafından karşılandı. Daha sonra parti binasında vatandaşlara Hitap eden Toprak, Besni’de verdiği mesajların aynısını burda da vererek, AK Parti’nin 31 Mart’da Sincik’ten yine rekor oy alacağına olan inancının tam olduğunu söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023