Kahta Objektif Haber

Toprak’tan Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Toprak’tan Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı
579
17 Eylül 2018 - 12:19

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, 2018-2019 yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla yayımladığı mesajda, öğretmen ve öğrenciler başta olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılar diledi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Toprak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin yarınları çocuklarımıza emanettir. Ülkemizi muasır medeniyet seviyesinin üzerine yükseltmek ancak eğitimli, nitelikli, vatanını ve milletini seven insanlarla mümkündür. Çocuklarına iyi bir eğitim ve öğretim sağlayabilen milletler ancak yarınlarından emin olabilirler. Yeni bir eğitim ve öğretim yılına girerken çocuklarımızın, kendilerine, ailelerine, milletimize ve insanlığa yararlı birer birey olarak yetiştirilmesinin iyi bir eğitimle mümkün olabileceğini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmayalım. Bu duygu ve düşüncelerle 2018-2019 eğitim ve öğretim döneminin Adıyaman ve Türkiye’mize hayırlar getirmesini temenni ediyor, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize yeni eğitim ve öğretim istanbuleskort yılında başarılar diliyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023