Kahta Objektif Haber

Toprak’tan Kahta Diriliş Spor’a Büyük Destek

Toprak’tan Kahta Diriliş Spor’a Büyük Destek
976
14 Haziran 2018 - 17:28

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Kahta Diriliş Spor’a daha önce yapmış olduğu 50 bin liralık maddi destekten sonra bayram öncesi 60 bin lira daha destek çıktı.

Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Kahta Diriliş Spor yönetici ve oyuncuları ile Kahta Belediyesinde bir araya geldi. Başkan Toprak, Kâhta’yı temsil eden Diriliş Spor’a sahip çıkılması gerektiğini söyleyerek, iş adamlarına çağrıda bulundu.

Toprak, “Bugün 60 bin liralık maddi destekte bulunmak için bir aradayız. Daha önce söz verdiğim 50 bin liralık desteği de aynı günün akşamı sizlere ulaştırmıştık. Hiç şüpheniz olmasın, sizler için her türlü fedakarlığı göstereceğime söz veriyorum. Buradan bütün sanayicilerimize, iş adamlarımıza ve siyasetçilerimize de sesleniyorum. Gelin hep birlikte, güzel ilçemizi temsil eden bu takımımıza sahip çıkalım. Sadece elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyalım. Tabii bunu yaparken kimse bu gençlerimizi, siyasi emellerine alet etmeye kalkışmasın. Aramıza nifak sokmaya çalışmasın. Bizim aramıza nifak sokmaya çalışan insanlara asla fırsat vermeyelim. Sevgili gençler, hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmayın, kendinizi güçsüz göstermeyin. En iyisini yapmak için gayret gösterin. Allah’ın izni ile Kahta’mızın ismini tüm Türkiye’ye duyuracağınıza inanıyorum. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da sizlere her türlü maddi ve manevi desteği vermeye devam edeceğim. İlçemizin tanıtımına olan katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim” dedi.

Başkan Toprak’ın kurulduğu günden bu yana takıma maddi manevi her türlü destekte bulunduğunu, kendilerini hiç yalnız bırakmadığını belirten Kahta Diriliş Spor Kulüp Başkanı Yusuf Başlı, Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’a ikinci kez yaptığı yardımdan dolayı teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023