Kahta Objektif Haber

TÜGVA’dan Erdoğan’a Destek Açıklaması

TÜGVA’dan Erdoğan’a Destek Açıklaması
684
30 Ocak 2019 - 20:25

TÜGVA  Adıyaman İl Temsilcisi İdris Toprak, “Sonu  şehadet de olsa mazlum coğrafyanın umudu Recep Tayyip Erdoğan’ı eli kanlı ekonomi baronlarına, siyonist ve emperyalist uşaklara bırakmayacağız. AK davaya ve onun liderine sahip çıkacağız. Oynanmak istenen oyunları oylarımızla bozacağız.” dedi.

TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) Adıyaman İl Temsilcisi İdris Toprak, Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik yürütülen algı operasyonları ve Davos’ta yaşanan ‘One minute’ olayının 10’uncu yıl dönümü nedeniyle açıklamalarda bulundu.

Davasına sadık insanların koltuklara şeref katabileceğini ifade eden Toprak, şu ifadeleri kullandı:

“Mazlum ümmetin duasını hamdolsun Rabbimiz kabul etti ve bize dünyanın zalimlerine meydan okuyan, kimsesizlerin yanında duran, haksızlığa siper, insanlığa yoldaş olan bir lideri bizlere nasip etti. Şimdi mazeretlerin arkasına sığınama zamanı değil, liderimizin bize gösterdiği hedef ve kriterler doğrultusunda emin adımlarla yol almanın zamanı. Biz bu davanın neferleri ve sevenleri olarak yola bakmalıyız, yolcular gelip geçicidir. Elbette ki birçok yanlış olabilir. Sonuçta liderimiz de bir beşer ve yanılabilir. İçimizdeki dahili ve harici tüm kamufle olmuş fitneci, tefrikacı tapınak şövalyelerinin maskelerini dirayetimizle, davamıza olan sevdamızla indireceğiz. Oynanmak istenen oyunları oylarımızla bozacağız. Birileri liderimizin davasını zayıflatma adına racon kesmeye yelteniyorsa, bizden görünüp bazı yanlış kararlara imza atıyorsa biz davamıza değil davamızın sülüklerine, asalaklarına, ıskartalarına meydan okuyup inadına AK Davaya ve onun lideri, ümmetin duasına sahip çıkacağız ve gerisini Allaha bırakacağız. Biz seferden sorumluyuz zaferin sahibi Allah’tır.”

-‘Makamlarımızı Zalimlerin İnsafına Terk Edersek Vebal Alırız’

“Allah muhafaza nefsimize yenik düşüp fevri hareket edip koltuklarımızı, makamlarımız için ümmetin geleceğini dünyanın zalimlerinin insafına terk edersek bunun vebali altında kalırız. Davadan şeref bulanlar, o şerefi kendilerinden bilmesinler. Koltuğa şeref katanlar her ne olursa olsun davalarını terke etmeyenlerdir. Davaya sırt dönüp gemiyi terk edenler koltuklardan şeref alan davanın kiracılarıdır. Büyük Türkiye hedeflerine kilitlenelim. 2023-2053 ve 2071 hedefleri dururken bir pire için yorganı yakmayalım.”

-‘AK Dava Bir Tabela Değil, Bir Sevdadır’

“Uhut kazanılmış bir savaş; ancak kaybettiğimiz değerlere bakılınca kaybedildi. Okçular o tepeyi boş bırakmasaydı, dünya ganimetinin derdine düşüp görev yerlerini terk etmemiş olsaydılar bugün Hz. Hamza’nın vefatının acı tablosunu duymayacaktık.  Dün Adnan Menderes’i- Turgut Özal’ı- Necmettin Erbakan’ı yalnızlığa terk ettik. İşin sonunda şahadet de olsa Recep Tayyip Erdoğan’ı sırtlan sürülerine,  eli kanlı ekonomik baronlarına, Siyonist ve emperyalist uşaklara bırakmayacağız. Silahımız oylarımızsa ve cephanemiz seçim sandıklarıysa kalkın ve irkilin ve de kendinize gelin Ya Allah diyerek davanıza, mensubu olduğunuz ümmete, mazlum coğrafyalara sahip çıkın. AK Dava bir tabela değil, bir sevdadır bir yoldur. O yola yolcu olalım.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023