Kahta Objektif Haber

TÜGVA Seminerinde Binler Salona Sığmadı

TÜGVA Seminerinde Binler Salona Sığmadı
847
14 Şubat 2018 - 8:37

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Adıyaman Belediyesi ve Adıyaman Gençlik Merkezi işbirliği ile Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan tarafından “Hayata Gülümse” semineri verildi.

TPAO konferans salonunda düzenlenen programa, Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Said Kutlu, Adıyaman KYK Müdürü Sami Köroğlu, Gençlik Merkezi Müdürü Ayhan Tekin, TÜGVA İl Temsilcisi İdris Toprak, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte konuşan Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan, toplumda anne ve babaların çocukları konusunda daha bilinçli olmaları sayesinde gelecekte daha duyarlı bir gençliğin oluşmasına zemin hazırlayacağını belirtti.

Aslanhan, “Ailelerin yanlış tutum ve davranışları nedeniyle çocuklarla ilgili olarak birçok olumsuzluk yaşanmaktadır. Bu olumsuzlukların yaşanmaması için hep birlikte daha duyarlı davranmalıyız.” dedi.

Gelişen teknolojinin aileleri olumsuz yönde etkilememesi gerektiğini vurgulayan Aslanhan, “Ailelerin televizyon, bilgisayar ve cep telefonlarının bilinçsiz kullanımı nedeniyle çocukları ile sağlıklı iletişim kuramıyorlar. Aile bireyleri çocuklarıyla yaşadıkları evlerde televizyon karşısında yan yana olmalarına rağmen ne yazık ki birbirlerinden habersiz şekilde hipnoz edilmiş gibi davranış sergiliyorlar.” şeklinde konuştu.

Adıyaman’da yoğun katılımın sağlandığı ‘Hayata Gülümse’ semineri büyük ilgi gördü.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023