Kahta Objektif Haber

Tünçmen, KGY Cemiyetini Ziyaret Etti

Tünçmen, KGY Cemiyetini Ziyaret Etti
480
10 Ocak 2019 - 19:22

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, KGY Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçede kamu yararına çalışan gazetecilerin bir araya gelip cemiyet kurmasının sevindirici olduğuna dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, KGY Cemiyeti Başkanı seçilen Mustafa İşeri’ye ve ekibine başarılar diledi.

Birlik ve beraberliğe vurgu yapan Müdür Tünçmen, “Kahta’mızın en güzel özelliği her şeyden önce uyum kültürüne sahip olmasıdır. İlçemizin yararına olacak her türlü çabada, gerek ilçe milli eğitim olarak kendi işimize gerekse sivil toplum örgütlerimizle, basınımızla, kamu kurumlarıyla adeta kenetlenip birlikte hareket etmek suretiyle memleketimizin kalkınması için hizmet ediyoruz.  Gazeteciliğin, büyük fedakarlık ve sorumluluk isteyen hatta zor şartlarda yapılan önemli bir meslek olduğunun farkındayım. İnanıyorum ki, gazetecilerin görevlerini rahatça yapmaları, çalışmalarını sürdürmeleri tüm toplumların bir gereğidir. Onların bu zor görevlerini yerine getirirken yaptıkları çalışmalarda onlara yardımcı olmak da hepimizin görevidir. Çünkü sizler kamu yararına hizmet veriyorsunuz. İlçedeki gazeteci arkadaşlarımız, ilimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına çok önemli katkılar sağlıyor. Eğer medya, yazılı veya görsel basın doğru bir şekilde kullanılırsa hem bulunduğu şehrin hem de ülkenin her açıdan kalkınmasına vesile olabilir. Aynı zamanda eğitim, kültür ve ekonomi açısından gerçekten çok farklı işler de başarılabilir. Bu nedenle gazetecilerin bir arada toplanıp cemiyet kurması sevindiricidir. Gazeteciler olarak birlikte el ele vermemizin son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Cemiyetinizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, ayrıca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü de kutluyorum” dedi.

KGY Cemiyeti Başkanı Mustafa İşeri, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023