Kahta Objektif Haber

‘Akel’in Açıklaması Büyük Bir Talihsizliktir’

‘Akel’in Açıklaması Büyük Bir Talihsizliktir’
824
05 Mayıs 2019 - 12:35

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf  Turanlı, “Sayın Engin Akel’in ‘İşçilerimizin üzerinden ellerini çek’ açıklamasını büyük bir talihsizlik olarak görüyorum. Çalışmayan işçiler varsa bunlarla ilgili gerekli yasal işlemi yapın demesini beklerdim.” dedi.

Kahta’daki yerel basın mensupları ile istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya gelen Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel’e göndermelerde bulundu.

Başkan Turanlı, Engin Akel’in yaptığı açıklamaya ilişkin, “Sayın Engin Akel’in ‘İşçilerimizin üzerinden ellerini çek’ açıklamasını bir talihsizlik olarak görüyorum. Çalışmayan işçiler varsa bunlarla ilgili yasal işlemin yapın demesini beklerdim. Yollarımız köstebek yuvasına dönüşürse, çöpümüz toplanmazsa bir Belediye Başkanı ile ilgili çok şeyler konuşulur. Çünkü bir belediyenin asli görevleri bunlardır. Benim Engin Akel’den beklentim, 41 tane projemiz var, gelin bu projelerimizi sizinle birlikte hayata geçirelim. Kahta’mıza güzel hizmetler kazandırmak için el ele verelim.” değerlendirmesinde bulundu.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023