Kahta Objektif Haber

Turanlı TÜGVA’lı Gençlerle Bir Araya Geldi

Turanlı TÜGVA’lı Gençlerle Bir Araya Geldi
106
03 Ekim 2019 - 12:18

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla.Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kahta İlçe Temsilciliğini ziyaret etti.

Yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla öğretmenlere başarı dileklerinde bulunan Başkan Turanlı,gençlerin fikirlerine önem verdiklerini ve öğrencilik yıllarından örnekler sundu.Ülkenin geleceğinin gençlere bağlı olduğuna dikkat çeken Turanlı donanımlı ve eğitimli gençlerle bir araya geldiğini belirterek, her türlü proje ve programda TÜGVA’nın yanında olacağını söyledi.

Başkan Turanlı, “Geleceğimiz, umudumuz, istikbalimiz olan,Türkiye’nin neferleri genç kardeşlerimle beraber olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum.Ülkemizin geleceği olan bu gençlerimizle bir arada olmak, onların enerjilerini hissetmek bizleri her daim mutlu ediyor” Eğitimci kardeşlerimizin öneri ve talepleri bizim için önemlidir. Eğitim camiası bizler ve Kâhta için önemli bir yere sahiptir. “Belediye olarak eğitime önem veriyoruz’’ Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların en iyi şekilde eğitim almaları için belediye olarak imkânlar dahilinde elimizden ne geliyorsa yapıyoruz Allah’ın izniyle Eğitimcilerimizle hep istişare içinde olacağız.TÜGVA Kahta ilçe başkanı Sayın Lütfü Başlı ve kıymetli yönetimine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜGVA Kahta İlçe Temsilcisi Lütfü Başlı ise, destek ve katkılarından dolayı Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’ya teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Bu alana REKLAM verebilirsiniz
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Kahta Objektif, kendine duyulan güveni korumak için çalışır. Copyright [ 2016 - 2020 ] All Rights Reserved