Kahta Objektif Haber

Vali Çuhadar, Kahta’da Temaslarda Bulundu

Vali Çuhadar, Kahta’da Temaslarda Bulundu
393
03 Eylül 2020 - 11:49

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kahta’ya geldi. Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan ve ilçe yöneticileri tarafından hükümet konağı önünde karşılanan Vali Çuhadar ve beraberindeki heyet daha sonra kaymakamlık makamına geçti. Burada Kaymakam Doğan tarafından ilçenin tarihi, genel durumu, kamu yatırım ve hizmetler ile ihtiyaç ve sorunları hakkında kapsamlı bir brifing aldı. 

Kaymakamlık ziyareti sonrası İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek birimleri gezen Vali Çuhadar, emniyet ve jandarmanın ilçede  yürüttüğü çalışmalar ile genel asayiş uygulamaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Kâhta Belediyesini ziyaret eden Vali Çuhadar, Belediyenin Kahta ilçe merkezinde yürüttüğü faaliyet ve çalışmalar hakkında Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’dan bilgi aldı.

Vali Çuhadar, ilçemizdeki temaslarının son bölümünde kadınların işgücü piyasasına katılımını artırmak ve meslek sahibi olmalarını sağlamak amacıyla GAP Bölge Kalkınma İdaresinin desteği ile hizmet veren Kâhta Kadın Gelişim Merkezini ziyaret ederek, burada bayanlara yönelik açılan meslek edindirme kurslarını gezdi.

Vali Çuhadar ve beraberindeki heyet temasların ardından Kahta’dan ayrılarak il merkezine doğru hareket etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023