Kahta Objektif Haber

Yeni Dünya Vakfından Müdür Tunçmen’e Ziyaret

Yeni Dünya Vakfından Müdür Tunçmen’e Ziyaret
417
09 Eylül 2019 - 11:36

Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, Kahta İlçe başkanı Sırrı Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen’i ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, 2019-2020 eğitim öğretim yılı tüm eğitim camiasına hayırlara vesile olmasını diledi.

İlçedeki eğitim ve öğretim çalışmalarını yakından takip ettiklerinin belirten Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, düşünebilen, düşündüğünü faaliyete geçirebilen, yenilikçi, milli ve manevi değerlerine bağlı bireylerin yetiştirilmesine öncülük ederek eğitime sunmuş oldukları katkıdan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, Şube Müdürleri ve tüm eğitim camiasına teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, ise “Geleceğe dair en güzel yatırım eğitime yönelik yapılan yatırımdır. Bu konuda Yeni Dünya Vakfının eğitim kalitesinin artırılmasına yönelik maddi ve manevi olarak öğrencilere çok büyük katkıları oldu. Milli ve manevi değerlerimizi kuşatıcı ikliminde gençlerimizin bilgili, kültürlü ve ahlaklı birer şahsiyet olabilmelerine katkı sağlamıştır” şeklinde konuştu.

Müdür Tunçmen, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, ilçe Temsilcisi Sırrı Öztürk ve  Yönetim Kurulu Üyelerine,  teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023